Checklista Audyt strony www

checklista

Zaktualizuj swoją stronę www,
by była skuteczna i bezpieczna.

Pobierz checklistę: Audyt strony www

Cieszę się, że tu jesteś, bo to oznacza, że masz świadomość tego, że strona internetowa nie jest zrobiona raz na zawsze. Firmowa strona, aby była skuteczna, wymaga ciągłego działania, analizowania i kontrolowania czy wszystko dobrze działa.

Checklista zawiera szereg wskazówek, co można i co koniecznie należy poprawić na stronie. Sporządzając listę wzięłam pod uwagę aspekty takie jak:

  • bezpieczeństwo
  • SEO
  • responsywność
  • skuteczność

Powodzenia!

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych:
Administratorem podanych przez Ciebie danych jestem ja, czyli Magdalena Winogradow prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Siteon Magdalena Winogradow prowadząca działalność gosp. pod adresem ul. Bialska 54, Leśna Podlaska NIP 5372414976. W sprawie ochrony danych możesz się ze mną skontaktować, pisząc na adres e-mail: magda@helloonline.pl.

Jako administrator przetwarzam Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci wiadomości email zawierających informacje i oferty handlowe oraz treści promujące moje produkty i moją działalność – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli Twojej zgody.
Twoje dane osobowe będę też przetwarzać do celów statystycznych i analitycznych. Podmiotami, którym ujawnię Twoje dane osobowe będzie m.in. dostawca systemu mailingowego. Szczegóły dotyczące tych pomiotów są dostępnej w polityce prywatności, która jest dostępna na stronie internetowej pod tym linkiem.