Checklista Audyt strony www

checklista

Zaktualizuj swoją stronę www,
by była skuteczna i bezpieczna.

Pobierz checklistę: Audyt strony www

.

Cieszę się, że tu jesteś, bo to oznacza, że masz świadomość tego, że strona internetowa nie jest zrobiona raz na zawsze. Firmowa strona, aby była skuteczna, wymaga ciągłego działania, analizowania i kontrolowania czy wszystko dobrze działa.

Checklista zawiera szereg wskazówek, co można i co koniecznie należy poprawić na stronie. Sporządzając listę wzięłam pod uwagę aspekty takie jak:

  • bezpieczeństwo
  • SEO
  • responsywność
  • skuteczność

Powodzenia!

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych:
Administratorem podanych przez Ciebie danych jestem ja, czyli Magdalena Winogradow prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Siteon Magdalena Winogradow prowadząca działalność gosp. pod adresem ul. Bialska 54, Leśna Podlaska NIP 5372414976. W sprawie ochrony danych możesz się ze mną skontaktować, pisząc na adres e-mail: magda@helloonline.pl.

Jako administrator przetwarzam Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci wiadomości email zawierających informacje i oferty handlowe oraz treści promujące moje produkty i moją działalność – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli Twojej zgody.
Twoje dane osobowe będę też przetwarzać do celów statystycznych i analitycznych. Podmiotami, którym ujawnię Twoje dane osobowe będzie m.in. dostawca systemu mailingowego. Szczegóły dotyczące tych pomiotów są dostępnej w polityce prywatności, która jest dostępna na stronie internetowej pod tym linkiem.